„50 lat minęło jak jeden dzień…”

Utworzono dnia 13.06.2023

W życiu każdego człowieka są chwile niezwykłe, które pozostają na długo w jego pamięci. Takim doniosłym wydarzeniem z pewnością był Zjazd Absolwentów Szkoły, którzy pięćdziesiąt lat temu ukończyli naukę w Szkole Podstawowej nr 3 w Rawiczu. Kilka dni temu gościli oni w murach naszej szkoły. Trudno być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część życia, dlatego też uczestnikom spotkania towarzyszyło wiele wzruszeń i przywołanych wspomnień. Pomysłodawcą i organizatorem spotkania po latach był pan Piotr Domaniecki.

Dyrekcja, pracownicy szkoły wraz z uczniami przygotowali dla szanownych gości miłą niespodziankę w postaci koncertu muzycznego. W auli SP3 można było usłyszeć „What A Wonderful World” Louisa Armstronga,  „Małgośka” – Maryli Rodowicz, czy „Córka Rybaka” z rep. grupy Wały Jagiellońskie. Młodzież zaprezentowała się także wykonaniem tańca nowoczesnego.

Utworzono: 13.06.2023