Bezpieczne wakacje - wyniki konkursu

Utworzono dnia 15.06.2026

Czerwiec w szkole jest miesiącem, w którym szczególnie kładziemy nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem w czasie letniego wypoczynku. Zespół do spraw bezpieczeństwa rozstrzygnął konkurs zorganizowany dla naszych uczniów.

W kategorii klas 1-3 zadaniem dzieci było przygotowanie plakatu dotyczącego bezpiecznych wakacji. Forma wykonania była dowolna - rysunek, malunek, wyklejanka. Wpłynęło kilkanaście prac, a jury wyłoniło troje laureatów:

1 miejsce Mikołaj Sokół (1b)

2 miejsce Oliwia Gano (1b)

3 miejsce Nikola Górska (3a)

Nagrodami w tej kategorii są zestawy gier planszowych, które umilą dzieciom czas w deszczowe wakacyjne dni.

Zadaniem klas 4-8 było przygotowanie prezentacji multimedialnych w tej samej tematyce. Wpłynęło kilka prac, które można obejrzeć pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1NvvTN8q-fHbMEQR5yCBeofz5AseGOn9M

Jury nagrodziło troje uczniów:

1 miejsce Stanisław Pawłowski (4a)

2 miejsce Rozalia Mosiek (4b)

3 miejsce Kinga Juskowiak (8a)

Laureaci otrzymają wesołe kubki do letnich napojów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wkład pracy i gratulujemy laureatom!!!

Utworzono: 15.06.2026