Bezpieczne wakacje - wyniki konkursu
Czerwiec w szkole jest miesiącem, w którym szczególnie kładziemy nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem w czasie letniego wypoczynku. Zespół do spraw bezpieczeństwa rozstrzygnął konkurs zorganizowany dla naszych uczniów.
W kategorii klas 1-3 zadaniem dzieci było przygotowanie plakatu dotyczącego bezpiecznych wakacji. Forma wykonania była dowolna - rysunek, malunek, wyklejanka. Wpłynęło kilkanaście prac, a jury wyłoniło troje laureatów:
1 miejsce Mikołaj Sokół (1b)
2 miejsce Oliwia Gano (1b)
3 miejsce Nikola Górska (3a)
Nagrodami w tej kategorii są zestawy gier planszowych, które umilą dzieciom czas w deszczowe wakacyjne dni.
Zadaniem klas 4-8 było przygotowanie prezentacji multimedialnych w tej samej tematyce. Wpłynęło kilka prac, które można obejrzeć pod linkiem:
https://drive.google.com/drive/folders/1NvvTN8q-fHbMEQR5yCBeofz5AseGOn9M
Jury nagrodziło troje uczniów:
1 miejsce Stanisław Pawłowski (4a)
2 miejsce Rozalia Mosiek (4b)
3 miejsce Kinga Juskowiak (8a)
Laureaci otrzymają wesołe kubki do letnich napojów.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wkład pracy i gratulujemy laureatom!!!






