Czwartek pełen wrażeń! Kontynuujemy tydzień WOŚP w naszej szkole

Utworzono dnia 25.01.2024

Dziś nasi wolontariusze podjęli akcję "Serduszko za jabłuszko", sprzedając za symboliczną złotówkę pyszne, chrupiące, zdrowe jabłka. Cieszyły się ogromnym powodzeniem, więc w piątek akcja będzie kontynuowana :-) Wieczorem na sali gimnastycznej przy wypełnionej niemal po brzegi odbył się koncert przygotowany przez uczniów oraz pracowników naszej szkoły. Wydarzenie zorganizowali panowie Sławomir Gwizdek oraz Sebastian Frąckowiak, którzy jednocześnie zadbali o oprawę muzyczną, a prowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego - Ola Kukawka (przewodnicząca SU) oraz Janek Nowacki (sekretarz). Wystąpili między innymi: piosenkarze Maja Okupnik, siostry Maja i Oliwia Andrzejewskie, Ola Hupa i Julka Suwalska, Małgorzata Skórnicka, Agnieszka Heinze, akrobatka Julka Wojtkowiak, zespół taneczno - wokalny z klasy 1a oraz zespół taneczny z klasy 7b. Koncert zakończył występ pracowników szkoły. Wszyscy świetnie się bawili, śpiewali wspólnie znane utwory, klaskali i angażowali się w występy. Dziękujemy za zaangażowanie naszym wspaniałym artystom, organizatorom oraz biorącym udział w wydarzeniu rodzinom uczniów. Wszyscy jesteście SUPER!

Utworzono: 25.01.2024