Druga edycja konkursu "Epickie Pi"

Utworzono dnia 25.01.2023

Dzień dobry.

Założyciel kanału Pistacja na Youtube, którego wszyscy z pewnością dobrze znacie, organizuje drugą edycję konkursu "Epickie Pi". Każdy z Was może wziąć udział!

Poniżej garść informacji:

[UWAGA - INFORMACJE O KONKURSIE ]

Pi Day 2023

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w II edycji konkursu matematyczno-plastycznego "Epickie Pi".

Marzeniem organizatorów jest stworzenie w przyszłości muzeum liczby pi. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o konkursie.

Jak możesz pomóc?

Udostępnij ten post zapraszając znajomych nauczycieli - nie tylko matematyki

Cel konkursu

Stworzenie pracy artystycznej zawierającej symbol liczby pi.

Organizatorami konkursu są pasjonaci królowej nauk: Barbara Dubiecka-Kruk oraz Krzysztof Chojecki - Pan Pistacja

I. Rysunek i malarstwo

II. Rzeźba

III. Pozostałe dziedziny wyrazu artystycznego

IV. Minecraft

W tym roku dodaliśmy nową kategorię - Minecraft. Mapy z pracami stworzonymi w Minecrafcie można wysyłać mailem lub umieścić je na dysku w chmurze i wysłać do nich link.

PAMIĘTAJ o udzieleniu dostępu do pobrania pliku adresowi epickiepi@gmail.com

Termin nadsyłania prac 07.03.2023 Decyduje data dostarczenia przesyłki/e-maila.

Adres nadsyłania prac

– „fizycznych” Krzysztof Chojecki, Wąchocka 9, 03-934 Warszawa

– „elektronicznych” epickiepi@gmail.com UWAGA: Narysujcie na paczce SYMBOL LICZBY PI, aby paczki do innych pracowników szkoły nie zaginęły w gąszczu paczek konkursowych.

Dokumentacja

PAMIĘTAJ o dołączeniu do przesyłki: – wypełnionego oświadczenia, – opisanej pracy według etykiety. Znajdziesz je do pobrania na www.epickiepi.pl

Nagrody

Za prace UCZNIOWSKIE w poszczególnych kategoriach zostaną przyznane po trzy nagrody główne:

Za 1. miejsce: karta podarunkowa do salonu EMPIK na kwotę 200 zł

Za 2. miejsce: karta podarunkowa do salonu EMPIK na kwotę 150 zł