Dzień postaci z bajek

Utworzono dnia 05.11.2022

Z inicjatywy nauczycieli wchodzących w skład Zespołu Języków Obcych obchodziliśmy w naszej szkole ‘Dzień postaci z bajek’, który można znaleźć w kalendarzu przy dacie 5 listopada. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Rawiczu bardzo się zmobilizowała, dzięki czemu na korytarzach naszej szkoły można było dziś spotkać wiele znanych postaci bajkowych, w tym Sąsiadów Pata i Mata, bohaterów bajki ‘Kraina Lodu’, kilku(nastu?!) Spidermanów, pokemony, a nawet Tabalugę, w którego wcieliła się nasza siostra Agnes. Pojawiły się również kolorowe jednorożce (które potrafią świetnie ‘patatajać’!), mroczne czarownice, smerfy, myszki z bajek Disney’a; był też Bob Budowniczy (i to nie jeden!), który ‘zawsze da radę!’. Dziś my, jako społeczność SP3, DALIŚMY RADĘ! – do zobaczenia w bajkowych strojach już za rok!

Utworzono: 05.11.2022