Dzień Sportu w SP3

Utworzono dnia 22.06.2023

1 czerwca odbył się Dzień Sportu dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Rawiczu. Impreza po raz kolejny odbyła się na Stadionie OSiR. Uczniowie rywalizowali między sobą w biegach: kl. I- III miały do pokonania dystans 200 m, kl. IV - 400 m, kl. V - VI - 600 m, natomiast kl. VII - VIII - 800 m. Zarówno 3 najlepsze dziewczęta jak i 3 najszybszych chłopców stanęło na podium. Uczniowie rywalizowali również w grach i zabawach: klas I-III zagrały w dwa ognie oraz współzawodniczyli w wyścigach rzędów. Klasy starsze zostały podzielone na grupy, następująco dziewczęta zagrały w palanta, a chłopacy w piłkę nożną. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za mile spędzony czas. Na koniec chętni uczniowie zatańczyli taniec - Belgijka.

Utworzono: 22.06.2023