Dzień Wolontariusza

Utworzono dnia 06.12.2023

Dzień Wolontariusza to święto każdego, kto angażuje się w działania wolontariackie. Dlatego też to właśnie dziś spotkaliśmy się z silną reprezentacją Wolontariatu w trakcie obchodów Gminnego Dnia Wolontariusza.

Wspólne świętowanie było okazją do podziękowań, rozmów a także wymiany doświadczeń.

Rozstrzygnęliśmy także konkurs na Szkolny Klub Wolontariusza na medal - edycja 2023. Wśród 10 zgłoszeń, Kapituła Konkursu wskazała 3 laureatów którymi zostali:

- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu

- Szkoła  Podstawowa  nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawiczu

- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rawiczu

Nagrody otrzymały także pozostałe Kluby biorące udział w konkursie.

W tym wszystkim nie zapomnieliśmy także o podziękowaniach dla szczególnie zaangażowanych wolontariuszy indywidualnych, którzy już od kilku lat współpracują z naszym Centrum.

Podziękowaliśmy także zaprzyjaźnionym instytucjom za współprace Szpital Powiatowy w Rawiczu Rawicka Biblioteka Publiczna Rawicki Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Co ważne nasze spotkanie nabrało niesamowitego zasięgu i charakteru dzięki sponsorom, którym serdecznie DZIĘKUJEMY Mogliśmy liczyć na wsparcie:

- Fermy Drobiu Woźniak z prezesem Panem Adamem Woźniakiem

- Gmina Rawicz

- Dom Kultury w Rawiczu

- Muzeum Ziemi Rawickiej

- Brewicz Browar i Restauracja

To dla nas zaszczyt, że mamy możliwość współpracować z tak niesamowitymi ludźmi.

Dziękujemy że jesteście!

Utworzono: 06.12.2023