Filip Sokół finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „ Lust auf Lesen”

Utworzono dnia 20.04.2023

Z wielką radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Filip Sokół z klasy VIIIC zakwalifikował się do ogólnopolskiego etapu konkursu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego pod głównym patronatem Ambasady Republiki Federalnej Niemiec oraz Instytutu Goethego w Warszawie.

Konkurs odbył się w sobotę 15 kwietnia 2023 roku w Warszawie w LXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Do konkursu zakwalifikowali się uczniowie przechodząc kolejno etap szkolny i etap regionalny. Z 2000 uczniów wyłoniono 102 najlepszych.

Filip został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „ Lust auf Lesen”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Filipowi dalszych sukcesów w poszerzaniu umiejętności językowych.

Nauczyciel języka niemieckiego

Agata Kupczyk