Kartka świąteczna w języku angielskim

Utworzono dnia 19.12.2022

Pisanie i wysyłanie kartek to powoli zapomniana sztuka. Pisanie ich w języku angielskim i wysyłanie do nieznajomych to dopiero coś! Uczniowie klasy 7a biorą udział w projekcie wymiany kartek - na lata 2022/23 i 2023/24 wybór padł na szkołę podstawową w Lewinie Kłodzkim k. Kudowy Zdroju. Akcja nadzorowana jest przez p. Agnieszkę Konieczek (SP3 Rawicz) i p. Annę Moraś (SP Lewin Kłodzki). Projekt polega na systematycznej wymianie kartek między uczniami różnych szkół - za nami pierwsza wymiana; uczniowie napisali do siebie wiadomości w języku angielskim, w których opisali siebie, swoje zainteresowania, dołączając życzenia świąteczne. Projekt ten pozwala uczniom doskonalić ich umiejętności komunikowania się w języku angielskim i używać języka w praktyce. Już wkrótce kolejna tura projektu!

Utworzono: 19.12.2022