Konkursy matematyczne dla klas 4-8.

Utworzono dnia 27.05.2024

W maju w naszej szkole odbyły się konkursy matematyczne dla klas 4-8. Można było przesłać prace w 3 kategoriach: 1. Prezentacja multimedialna opisująca zastosowanie matematyki w różnych zawodach. 2. Krzyżówka matematyczna. 3. Zbiór zadań, które wykorzystują zastosowanie matematyki w życiu codziennym. W piątek 24 mają nastąpiło rozstrzygnięcie rywalizacji. Na podium stanęły następujące osoby: Miejsce 1 - Liwia Czwojdzińska z klasy 5b, Miejsce 2 - Lila Mielko z klasy 4b, Miejsce 3 - Helena Rapior z klasy 5b. Dziewczyny otrzymały dyplomy oraz książki matematyczne z wydawnictwa GWO - "Punktowce" i "Łamigłówki matematyczne". Gratulujemy laureatkom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w szkole i poza nią.

Utworzono: 27.05.2024