Kooperacja czy rywalizacja?

Utworzono dnia 30.11.2022

29 listopada odbyło się pierwsze z serii spotkań uczniów w ramach innowacji matematycznej "Kooperacja czy rywalizacja?". Projekt prowadzą dwie nauczycielki: p. Magdalena Stańko z SP3 oraz p. Elżbieta Krawczyk z SP Sierakowo.

Na pierwszych zajęciach uczniowie klasy 5a SP3 oraz klas szóstych z Sierakowa  rywalizowali między sobą w grach planszowych matematycznych, między innymi "Rummikub", "Matematyka na wesoło" czy "Wyścig matematyczny". Kolejne tego typu spotkania już wkrótce.

Jeśli w naszej szkole są w klasach 5 i 6 osoby chętne do udziału w projekcie, prosimy zgłaszać się do p. Stańko bezpośrednio w szkole lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Czeka mnóstwo atrakcji, turniejów, a jeśli sytuacja pozwoli również wyjazd w interesujące miejsce. Czekamy, być może właśnie Ty do nas dołączysz!

Utworzono: 30.11.2022