Mikołaje, elfy, renifery i aniołki

Utworzono dnia 08.12.2023

6 grudnia to wyjątkowy dzień nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Już czuć zbliżające się święta, w domach unosi się aromat pieczonych pierników, a elfy w fabryce świętego Mikołaja pracują w pocie czoła. W naszej szkole ten dzień był wyjątkowy. W klasach zaroiło się od świątecznych postaci - Mikołajów, reniferów, choinek, elfów i aniołków. Uczniowie bardzo poważnie podeszli do swoich przebrań, a efekt był po prostu powalający! Lekcje przeplatane były muzyką, sesjami zdjęciowymi i śmiechem naszych uczniów. Każda przebrana osoba mogła wziąć udział w losowaniu świątecznych kubków ze słodyczami. W tym roku poszczęściło się w losowaniu Nadii Kusztelak (1a), Zosi Gwizdek (2b), Karolowi Denkiewiczowi (3a), Mai Kaczmarek (4b) oraz Wojtkowi Lipowczykowi (5a).

Gratulujemy szczęścia, a pozostałe osoby zapraszamy na kolejne akcje Samorządu Uczniowskiego.

Utworzono: 08.12.2023