O wystroju letnim sal

Utworzono dnia 07.06.2024

Przełom maja i czerwca to w szkołach gorący okres. Gorący nie tylko ze względu na pogodę, ale też na zbliżający się czas wystawienia końcowych ocen, podsumowania pracy, przygotowań do wakacji. Mimo to nasi wspaniali uczniowie znaleźli kilka chwil na upiększenie swoich sal. Samorząd ogłosił konkurs na wiosenno - letnio - wakacyjny wystrój pomieszczeń szkolnych. Niemal każda sala stała się kolorowa i wesoła, ale jak zwykle prym wiedli uczniowie klas 1-3. Miejsce pierwsze zajęła klasa 2b pod opieką pani Hanny Gierz, a dzieciaki w nagrodę otrzymały bajkowe piłki plażowe. Miejsce drugie przypadło klasie 3b pod opieką pani Pauli Ratajskiej, a trzecie komisja przyznała klasom 1a (p. Anna Szymankiewicz) oraz 2a (p. Marzena Naskręt). Dziękujemy wszystkim młodym ludziom za zaangażowanie. Dzięki Wam szkoła jest miejscem przyjaznym dla uczniów, miejscem do którego każdego ranka chodzi się z radością i entuzjazmem!

Utworzono: 07.06.2024