Ogłoszenie wyników konkursów z mnożenie w tle

Utworzono dnia 22.11.2023

Między 13 a 17 listopada odbyły się w naszej szkole dwa konkursy zorganizowane z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Pierwszy z nich polegał na ułożeniu rymowanki związanej z mnożeniem. Wpłynęło około 20 prac od uczniów klas 4-8. Wybór był bardzo trudny, ale ostatecznie laureata mi zostali:

1 miejsce - Lila Mielko z klasy 4b,

2 miejsce - Dominik Strugała z klasy 4b,

3 miejsce - Agnieszka Heinze z klasy 5b.

Drugi konkurs odbywał się online na platformie Wordwall i składał się z trzech matematycznych gier z mnożeniem i dzieleniem. W konkurencji wzięło udział ponad 50 uczniów. Trzeba było zdobyć jak najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie. Udało się to trzem uczniom: Jankowi Nowackiemu i Mikołajowi Lisieckiemu z klasy 6a oraz Cezaremu Wachowskiemu z klasy 5b.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, laureatom gratulujemy. Zapraszamy za rok do ponownego udziału w konkursach.

Na zdjęciach: laureaci konkursów wraz z otrzymanymi nagrodami w postaci książek z łamigłówkami obrazkowymi oraz liczbowymi.

Utworzono: 22.11.2023