Pasowanie na Czytelnika

Utworzono dnia 30.11.2022

22 listopada odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika uczniów klas I. Był to ważny dzień, gdyż pierwszoklasiści oficjalnie zostali włączeni w poczet czytelników naszej szkolnej biblioteki. Podczas uroczystości zaprezentowana została część artystyczna przygotowana przez uczennice z klasy Vb, w czasie której można było sprawdzić się ze znajomości baśniowych bohaterów. Następnie uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą czytać książki i traktować je z należytą powagą. Zwieńczeniem spotkania było przedstawienie ostatniej części teatrzyku: " Historia o zwykłym kosmicie, który stał się niezwykłym uczniem", zaprezentowanej przez nauczyciela bibliotekarza Sebastiana Frąckowiaka. Poprzednie partie opowieści, uczniowie widzieli w czasie lekcji bibliotecznych.

Utworzono: 30.11.2022