Utworzono dnia 04.10.2023

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość  "Pasowanie na ucznia". Pierwszoklasiści odświętnie ubrani i przejęci, w obecności osób najbliższych rozpoczęli występ, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Po części artystycznej,  przed pocztem sztandarowym, uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość nauczycielom i rodzicom. Pani Dyrektor Małgorzata Mamot dokonała aktu pasowania każdego pierwszaka na ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Rawiczu. Małym bohaterom zostały wręczone legitymacje szkolne, pamiątkowe dyplomy oraz prezenty. Wszystkim pierwszakom życzymy  aby ten dzień pozostał  na długo w pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniana chwila :-)

Utworzono: 04.10.2023