Utworzono dnia 27.09.2024

W dniu dzisiejszym odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona społeczności szkolnej. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Po zakończeniu części artystycznej, w niezwykle podniosłej atmosferze, ślubowali być dobrymi uczniami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani dyrektor Małgorzata Mamot dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Wielką kredką, jak czarodziejską różdżką, dotykała ramion pierwszoklasistów. Nie obyło się też bez upominków, dyplomów oraz pamiątkowych zdjęć. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Utworzono: 28.09.2024