Pielgrzymka
W piękny sobotni ranek dzieci pierwszokomunijne z naszej parafii, reprezentujące Szkołę Podstawową nr 3 oraz Szkołę Podstawową w Sierakowie, wyruszyły na wyjątkową pielgrzymkę do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Legnicy. Wyjazd ten miał szczególny charakter, ponieważ w tym roku mija dokładnie 10 lat od tego niezwykłego wydarzenia w legnickim kościele. Głębokie przeżycia duchowe były doskonałym dopełnieniem tego czasu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom za wspaniałą, pełną radości atmosferę i wspólną modlitwę!






