Przekazanie władzy uczniowskiej nowej Radzie Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 07.06.2024

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. To czas wyczekiwany przez większość uczniów, ale dla niektórych z nich będzie to okres pożegnań. Dziś w naszej szkole odbyło się przekazanie władzy uczniowskiej nowej Radzie Samorządu Uczniowskiego. Ustępująca przewodnicząca Aleksandra Kukawka przekazała symbol władzy swojej następczyni - Lenie Biskupskiej. Miejsce zastępcy przewodniczącej zajmie Jan Nowacki, a sekretarzem będzie Adam Psarski. W czasie uroczystości odbyło się także przekazanie sztandaru szkoły nowej ekipie. Ustępującej Radzie SU dziękujemy za systematyczną pracę, zaangażowanie i chęć działania. Nowej Radzi życzymy wytrwałości, wielu dobrych pomysłów i siły, by je zrealizować. Od września opiekę nad SU przejmą: p. Sebastian Frąckowiak, p. Anna Rabura oraz p. Paula Miśkowiak - Knychała. Powodzenia!!!

Utworzono: 07.06.2024