Sztafetowe biegi przełajowe

Utworzono dnia 27.09.2023

26 września rozpoczęliśmy sportowy kalendarz szkolny 2023/2024 w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Pierwsze zawody, które już za nami to sztafetowe biegi przełajowe, które zorganizowaliśmy na stadionie żużlowym. W tym roku frekwencja szkół dopisała w Igrzyskach Dzieci było 7 szkół w grupie dziewcząt i 9 w grupie chłopców. Natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w grupie dziewcząt wystartowało 7 szkół a w grupie chłopców 6. Dystans w ID wynosił 800 m - nasze reprezentantki z klas IV-VI uzyskały 4 lokatę, natomiast chłopcy przebiegli na 8 pozycji. Trasa w IMS wynosiła 1000 m, dziewczęta z kl. VII i VIII zajęły III miejsce zdobywając brązowy medal, natomiast chłopacy tuż za podium uzyskali 4 lokatę. Wszystkim uczniom gratulujemy przebiegnięcia dystansu i sportowej rywalizacji.

Utworzono: 27.09.2023