Turniej "Predator Games"

Utworzono dnia 09.05.2023

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim, prestiżowym wydarzeniu e-sportowym „Predator Games”.

W turnieju wystartowały 1024 drużyny. Każda placówka wystawiła reprezentację, składającą się z zawodników głównych oraz rezerwy. Dla najlepszych graczy i dla drużyn przewidziano wspaniałe nagrody.

Mimo ogromnego zaangażowania naszych zawodników w rozgrywki turniejowe, reprezentacji SP 3 Rawicz nie udało się zakwalifikować do finału, który odbędzie się 27 maja br. W Warszawie.

W nagrodę, każdy z uczestników PG otrzymał plecak z logo turnieju.

Zespół SP3 Rawicz w składzie:

FORTNITE: Bartosz Chamioła, Mateusz Kaczmarek, Jakub Włodarczak, Mikołaj Kalitka

ROCKET LEAGUE: Bartosz Chamioła, Bartosz Sobota, Igor Konieczny, Adrian Niezgoda

LEAGUE OF LEGENDS: Bartosz Chamioła, Jakub Włodarczak, Hubert Chuchrak, Mikołaj Kalitka, Mateusz Kaczmarek, Sebastian Nowak

SZACHY: Adrian Niezgoda, Sebastian Nowak

Opiekunem uczniów i przedstawicielem szkoły w turnieju „Predator Games” był pan Sławomir Gwizdek.

Utworzono: 09.05.2023