Turniej Predator Games 2023

Utworzono dnia 26.03.2023

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Rawiczu wezmą udział w prestiżowym turnieju gamingowym „Predator Games 2023”. To największe w Europie Międzyszkolne Rozgrywki E-sportowe, których założeniem jest nie tylko rozwój różnorodnych kompetencji wśród dzieci i młodzieży, dobra zabawa oraz wartościowe nagrody, ale także perspektywa budowania silnego pomostu między nastolatkami a rodzicami i szkołą. Pula Nagród w turnieju wyniesie ponad 3 200 000 złotych, a udział w nim wezmą 1024 szkoły, które jako pierwsze dokonają rejestracji swoich 16-osobowych reprezentacji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pomysłodawcą i organizatorem turnieju jest Acer Polska – popularny producent m.in. sprzętu gamingowego marki Predator. Projekt głosił i nadzoruje Sławomir Gwizdek – nauczyciel informatyki.

Utworzono: 26.03.2023