Unihokej - finał powiatu chłopców kl. VII - VIII

Utworzono dnia 25.10.2023

23 października w Szkole Podstawowej w Pakosławiu rozegrany został finał powiatowy w unihokeju chłopców klas VII – VIII. W rozgrywkach udział wzięło 8 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Julian Antonič kl. VII a, Igor Dopieralski kl. VII b, Nikodem Golba kl. VII b, Patryk Łukowiak kl. VII b, Igor Zawodny kl. VII b, Alan Kuzmycz kl. VII a, Stanisław Dolat kl. VIII a, Jakub Goliński kl. VIII a, Fabian Wielebski kl. VIII a, Michał Snadny kl. VIII a, Iaroslav Pietraş kl. VIII a. Wychodząc z grupy z pierwszego miejsca do półfinału, a następnie grając mecz finałowy, nasza drużyna wywalczyła srebrny medal. Serdecznie dziękujemy naszej drużynie, która wspaniałą grą i determinacją zdobyła II miejsce. Jesteśmy dumni z włożonego w grę wysiłku i postawy na boisku.

Utworzono: 25.10.2023