Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

Utworzono dnia 15.11.2022

11 listopada 1918 roku to niezwykle ważna data w historii naszej ojczyzny. Po 123 latach niewoli nasz kraj odzyskał upragnioną wolność. W ramach obchodów Święta Niepodległości uczciliśmy ten dzień w szczególny sposób. 10 listopada br. w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. W zorganizowanie tego apelu zaangażowali się uczniowie klasy III a wraz z wychowawcą p. Pauliną Miśkowiak - Knychała oraz p. Maciejem Pląskowskim oraz uczennice z klas 5B oraz 4B. Dyrekcja, kadra pedagogiczna oraz uczniowie SP 3 zebrali się w auli, aby wysłuchać przygotowanej przez wyżej wymienione osoby akademii. Przeniosła ona wszystkich w klimat zadumy i patriotycznej refleksji.

Utworzono: 15.11.2022