Warsztaty edukacyjne „Trzymajmy się zdrowo”

Utworzono dnia 17.04.2024

W związku z udziałem naszej Szkoły w Programie „Szkoła Promująca Zdrowie” którego celem jest stworzenie szkoły zdrowej, bezpiecznej i przyjaznej, zapewniającej wszechstronny rozwój poprzez szerzenie wiedzy o zdrowiu i podejmowanie działań dla zdrowia przez całą społeczność szkolną w dniu 15 kwietnia 2024r. odbyły się warsztaty edukacyjne „Trzymajmy się zdrowo”. Poświęcone były tematyce zdrowego odżywiania, w szczególności diecie bogatej w owoce i warzywa oraz produkty mleczne. Podczas zajęć poruszano aspekty związane z wpływem pożywienia na zdrowie. Główną część warsztatów stanowiła część praktyczna - wspólne przygotowanie zdrowych przekąsek, sałatek owocowych, kanapek. Uczniowie wykonywali lunch boxy oraz tworzyli książki kucharskie. Było zdrowo i pysznie!

Utworzono: 17.04.2024