Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w SP 3

Utworzono dnia 16.01.2023

WOŚP – planowane działaniami

W tygodniu od 23 do 27 stycznia 2023 w naszej szkole odbędzie się szereg akcji mających na celu pomoc w zbiórce funduszy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. W tym roku środki finansowe zostaną przekazane na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

W ramach WOŚP uruchomiliśmy również e-skarbonkę, na którą można przelewać dowolne kwoty w tym jakże szczytnym celu. Link do e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/n1mkbj.

Każdy z Was może kliknąć i wpłacić tyle, ile tylko chce!

Oprócz tego planujemy następujące wydarzenia:

1. Od poniedziałku do piątku (lub do wyczerpania losów) nasi ochotnicy z klas ósmych sprzedawać będą losy na loterię fantową. Każdy los będzie opatrzony pieczątką szkoły. Na nim należy wpisać swoje imię, nazwisko i klasę, a następnie wrzucić los do urny. Losowanie odbędzie się po sprzedaniu wszystkich losów.

3. W środę (dla klas 1-3) oraz w piątek (dla klas 4-8) o godzinie 17:00 odbędą się szkolne seanse filmowe. Bilety znajdziecie również u naszych wolontariuszy. Na każdy dzień przygotowane mamy 50 biletów, a więc trzeba się spieszyć, aby się na nie załapać :) Bilety są ponumerowane i opatrzone pieczątką szkoły. Koszt wejścia to 5 zł. Klasy 1-3 zakupić je mogą u p. Węgielnik od poniedziałku do środy. Klasy 4-8 natomiast u p. Stańko lub p. Węgielnik od poniedziałku do piątku podczas lekcji. Nie zgub biletu – dzięki niemu czeka Cię dodatkowa niespodzianka :)

4. Od poniedziałku do piątku lub do wyczerpania zapasów nasi ochotnicy krążyć będą także z przepięknymi bransoletkami sznurkowymi z serduszkami oraz z brelokami w kształcie serduszek wykonanymi na szydełku przez rodziców oraz nauczycieli naszej szkoły. Breloczek szydełkowy nabędziesz w cenie 5 zł, a bransoletkę za jedyne 3 zł. Spiesz się – liczba gadżetów ograniczona!

5. Jeśli nie kuszą Cię słodkości i nie chcesz nic kupować, możesz po prostu przekazać dowolną kwotę naszym wolontariuszom. Jak ich poznasz? Każdy będzie miał identyfikator z imieniem i nazwiskiem, opatrzony na odwrocie pieczątką szkoły.

Pamiętaj, każdy grosz się liczy, a każdy Twój gest może pomóc innym.

Zapraszamy do wspólnej akcji!

Utworzono: 16.01.2023