WOŚP w SP 3 - 2024

Utworzono dnia 02.01.2024

Samorząd Uczniowski przygotował cały tydzień akcji WOŚP w naszej szkole.

Odbędzie się ona w tygodniu od 22 do 26 stycznia 2024 roku. Na plakacie są daty poszczególnych wydarzeń. Koncert dla rodziców i rodzin naszych uczniów odbędzie się 25 stycznia na sali gimnastycznej. Cena biletu to 10 zł za osobę. Zapraszamy serdecznie rodziców, dziadków oraz rodzeństwo naszych uczniów. Bilety nabyć będzie można od poniedziałku 8 stycznia u p. Stańko oraz p. Węgielnik. Liczba biletów ograniczona! Kiermasz ciast obfitować będzie w różnego rodzaju słodkości – daty ich sprzedaży są na plakacie. Cały czas powstają gadżety na sprzedaż, w tym cudowne ręcznie wykonane bransoletki sznurkowe, które z całego serca polecamy! Liczymy na otwarcie Waszych serc na potrzeby ludzi, którzy potrzebuj,ą naszego wsparcia.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

eSkarbonka: