Wycieczka klasy II B

Utworzono dnia 22.06.2023

Jest w Polsce takie miejsce, w którym odkryto prehistoryczne szczątki dinozaurów. Na jego terenie zbudowano wspaniały obiekt z licznymi, tematycznymi atrakcjami. To właśnie Jurapark w Krasiejowie. Udała się tam klasa II b w poszukiwaniu prehistorycznej wiedzy. Zobaczyli tam ogromne modele dinozaurów, zwiedzili Muzeum Ewolucji Człowieka, Oceanarium i Pawilon Paleontologiczny. Bardzo ciekawe okazały się warsztaty z suchym lodem. Oprócz zdobywania wiedzy był też czas na zabawę. Na miejscu uczniowie korzystali z placu zabaw, małpiego gaju, dmuchańców, wesołego miasteczka, kina, boiska, gry w podchody, a na koniec wzięli udział w nocnym zwiedzaniu! Emocji było mnóstwo! Ocena, jaką dzieci wystawiły na koniec wycieczki w skali do 10 to... 100!

Utworzono: 22.06.2023