Zajęcia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
W tym tygodniu odbędą się ostatnie tegoroczne zajęcia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Uczniowie wszystkich klas naszej szkoły zapoznali się z podstawowymi zasadami udzielania pomocy przedmedycznej. Bardzo dziękujemy uczniom, którzy prowadzili spotkania, aktywnie angażując się i przekazując wcześniej zdobytą wiedzę i umiejętności. Wszystkie podjęte działania z elementami PPP oraz włączenie się do akcji WOŚP "Ratujemy I uczymy ratować" stały się okazją, aby idea niesienia pomocy, była cały czas obecna wśród uczniów naszej szkoły. Zapraszamy do akcji w następnym roku szkolnym.






