Zamykamy tydzień WOŚP

Utworzono dnia 26.01.2024

Dziś ostatni raz zbieraliśmy fundusze do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz trzeci w tym tygodniu odbył się kiermasz ciast. Łącznie w ciągu tygodnia sprzedaliśmy około 30 blach ciasta, pączków, babeczek i wafelków domowej roboty. Zakończyliśmy również akcję "Serduszka za jabłuszka", która cieszyła się powodzeniem wśród naszych uczniów. Także dziś rozdaliśmy nagrody wylosowane w loterii fantowej. Największą radością było widzieć uśmiech na twarzy dzieci, które otrzymywały paczki z artykułami szkolnymi, grami, słodyczami, pluszakami i sprzętem sportowym. W niedzielę udajemy się na finał WOŚP do Domu Kultury. O godzinie 13.40 przewidziany jest występ wokalny naszych dwóch uczennic - Mai Okupnik i Agnieszki Heinze, na który zapraszamy. W niedzielę także dostarczymy wypełnione pieniędzmi puszki do sztabu WOŚP. Wtedy dowiemy ile, ile pieniędzy udało nam się zebrać. Niezwłocznie poinformujemy, jaka to jest kwota. Dziękujemy za ogromny odzew na naszą akcję. Specjalne podziękowania składamy rodzicom, którzy dostarczyli do szkoły wypieki i fanty na loterię, uczniom zaangażowanym w sprzedaż ciast, losów, gadżetów, jabłek, uczniom zaangażowanym w zorganizowanie i przeprowadzenie koncertu, jak również pracownikom szkoły, którzy czynnie pomagali w przedsięwzięciu. Dla Was ogromne DZIĘKUJEMY!

Utworzono: 26.01.2024